Dąb-ponadczasowa siła i piękno. Podłogi drewniane Poznań

Drewno od lat było, jest i prawdopodobnie już zawsze będzie najpopularniejszym surowcem do wytwarzania podłóg. Ani podłogi kamienne, ani te z tworzyw sztucznych nie cieszą się takim powodzeniem. Nic w tym dziwnego, podłogi drewniane są cieplejsze dla naszych stóp, a ich wygląd może nadać wnętrzu przytulny charakter. Drewno to także niezliczona ilość kolorów i wzorów, ponieważ nie ma dwóch takich samych desek.

Dąb-trwałość na lata.

Dąb to piękne, majestatyczne i długowieczne drzewo. Deski dębowe są wyjątkowo twarde i odporne na ścieranie, dlatego tak bardzo nadają się do robienia klepek podłogowych. Deski dębowe w sposób naturalny ciemnieją z czasem, co dodaje im uroku. Podłogi dębowe prawidłowo ułożone i odpowiednio pielęgnowane są podłogami na wiele pokoleń z gwarancją zachowania wysokich walorów estetycznych.

Inne podłogi z drewna.

Podłogi drewniane to nie tylko te wykonane z dębu, dobrze sprawdzają się również podłogi z jesionu, lub w wersji bardziej nowoczesnej-z bambusa. Warto szukać w salonach podłóg w dużych miastach, takich jak Poznań. Jeśli chcemy wybrać klasykę i ponadczasowe piękno warto zainwestować w dobre jakościowo podłogi z drewna, to inwestycja w nasz komfort i doznania estetyczna na długie lata.

Możesz również polubić…