Zabudowy wnęk na wymiar, meble na wymiar Warszawa – tanio

Przestrzeń ograniczona skosami nie musi wywoływać w nas poczucia, że tracimy miejsce, a pod schodami wcale nie musi być pusto. Nowoczesne rozwiązania aranżacyjne pozwalają na maksymalne wykorzystanie wszystkich zakamarków w domu, pomagając jednocześnie utrzymać wrażenie ładu i porządku.

Trudne aranżacyjnie skosy?

Warszawa to miasto, które kusi bogatą ofertą mieszkań na sprzedaż, również mieszkań na poddaszu. Mieszkania na poddaszu, choć niewątpliwie nowoczesne i klimatyczne mogą swą konstrukcją sprawiać wrażenie trudnych do zaaranżowania, a wszystko to za sprawą skosów. Skosy w mieszkaniu mogą wywoływać poczucie straconego miejsca, co może być szczególnie frustrujące zwłaszcza w przypadku niewielkich mieszkań. Nie ma jednak takiego problemu, którego nie rozwiązałyby meble na wymiar. W przypadku skosów świetnie sprawdzi się zabudowa z szafą z drzwiami przesuwnymi.

Wnęki-miejsce na domowe biuro?

Jeśli pracujemy w domu, na przykład dużo siedząc przy biurku możemy w pozornie bezużyteczną wnękę wstawić biurko i wykorzystać tą pozornie bezużyteczną przestrzeń jako miejsce na domowe biuro. Możemy też postawić na zabudowy wnęk i zrobić z nich na przykład szafę, lub jeś wnęka jest głębsza na przykład mini garderobę.

Tanio czy drogo?

Można pomyśleć, że meble na zamówienie są droższe niż produkty gotowe prosto z magazynów meblowych, ale jeśli spojrzymy na to w ten sposób, że poprzez zamawiane na wymiar powiększamy niejako nasze mieszkanie, to łatwo wtedy będzie o spostrzeżenie, że meble na wymiar wychodzą tanio w porównaniu do kupna większego mieszkania.

 

 

Możesz również polubić…