Gry biegi narciarskie za darmo online. Biegi narciarskie w Polsce – czyli z czym to się je

Na początek przytoczę definicję biegów narciarskich, bo jest to pewnego rodzaju konieczność do zrozumienia istoty samych biegów i dlaczego jest to sport wymagający.

Biegi narciarskie, nazywane też biegami płaskimi są rzecz jasna sportem zimowym polegającym na oczywiście biegu na nartach połączonym ze zjeżdżaniem na nich, na tym etapie można wyodrębnić różne typy zjazdów czego robić nie będziemy. Istotna jest też technika biegu, natomiast w opis dynamiki i mechaniki ciała podczas biegu nie będziemy.

gry biegi narciarskie za darmo

Sam sport znany jest głównie w Europie północnej i Kanadzie, natomiast nie da się ukryć, że w krajach takich jak USA, Polska, czy Rosja również zbiera powoli rzeszę zagorzałych fanów i nie jest czymś o czym zapominamy, bo w końcu chyba każdy zna nazwisko Justyny Kowalczyk, polskiej mistrzyni i multimedalistki olimpijskiej, mistrzostw świata, a także czterokrotnej zdobywczyni Pucharu Świata. Nie będę przytaczał jej historii, bo w końcu każdy z nas może ją sprawdzić wpisując jej nazwisko w wyszukiwarkę, a artykułów na jej temat są setki, jeśli nie tysiące. Nie jest to nic dziwnego z takimi osiągnięciami. Nie można też zapomnieć o reszcie polskiej kadry nazywanej kadrą A/A-mix, którą stanowią: Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Jan Antolec, Paweł Klisz, oraz Maciej Staręga.

Osiągnięcia polskich biegaczek i biegaczy jest bardzo wiele, natomiast pozwolę sobie wyszczególnić jedno, które uważam za naprawdę TOP 1 spośród wszystkich, a mianowicie 1 miejsce Justyny Kowalczyk w czołowej “15” igrzysk olimpijskich , kiedy to w Kanadzie, w Whistler rozgromiła swoich przeciwników w konkurencji polegającej na pokonaniu 30 km stylem klasycznym ze startu wspólnego w czasie 1:30:33, 7 h.
Nie-sa-mo-wi-te!

gry biegi narciarskie online;

Skoro Polska ma jakieś sukcesy w tym sporcie dlaczego, więc tak rzadko o tym słyszymy? Nawet w internecie wpisując “gry w biegi narciarskie”, czy “gry biegi narciarskie online” naprawdę nie ma zbyt w czym wybierać, ba! Próbując wpisać “gry biegi narciarskie za darmo” trafiamy na jeszcze gorszą sytuację, ponieważ mało jest dobrze zrobionych gier, w które można grać za darmo!
Takim moim małym, personalnym marzeniem jest właśnie otwarcie wyszukiwarki, wpisanie “gry w biegi narciarskie” i rozkoszowanie się przyjemnością, którą ten sport dostarcza, nawet jeśli to nie jest na prawdę. A może właśnie pora uciec w “gry biegi narciarskie online”, w końcu jeśli online – to z kimś! A co jest lepszego, niż wspólna rywalizacja, tak długo jeśli wszystko jest fair-play! Myślę, że “gry biegi narciarskie za darmo” też by nie zawiodły, bo w końcu każdy z nas jest delikatnie chciwy na tą frazę – “za darmo” – no jak za darmo to nie ma co narzekać!

Ogółem mówiąc bardzo wszystkich zachęcam i do zapoznania się z historią i obecną sytuacją Polski w biegach narciarskich zarówno jak do spróbowania swoich sił w grach online, gdzie możemy konkurować z innymi!

Możesz również polubić…