gry sportowe fc barcelona

gry sportowe fc barcelona Klasyfikacja urazów stawu skokowego jest oficjalnie odbywa się na trzy punktowej skali ocen, co niektórzy lekarze zdaniem jest niewystarczające, ale to jednak standardowy system.

To jest w zakresie od Stopnia 1, opisujący łagodny odcinek wiązadła do stopnia 3, który jest stosowany do określenia całkowitego rozdarcia.

Kiedy są badane, lekarz sprawdzi wszystkie główne boczne struktury kostki. Xray nie jest zwykle wykonywane jako rutynowo, ale będą realizowane, jeśli spełniają szereg konkretnych kryteriów. Należą do nich, jeśli nie jesteś w stanie ponieść ciężar czterech krokach lub wystąpią czułości w poszczególnych miejscach, takich jak okolice trzeszczkę.

Na niewielkim skręceniem stawu skokowego, odpoczynek, lód, delikatna kompresja i elewacja może być wystarczający, aby przynieść poprawę, ale w przypadku bardziej poważnych urazów sportowych, wymagających więcej niż pierwszej pomocy, lekarz może zalecić szynę do noszenia w celu zapobieżenia dalszemu kostki inwersji i może trzeba użyć kul na chwilę.

Ponieważ urazy sportowe nadal leczyć, lekarz zaleci poszczególne ćwiczenia, takie jak strony z działalnością bocznym i kolistymi ruchami. Nie będzie gotowy, aby wrócić do sportu, dopóki można chodzić po schodach bez bólu lub wskoczyć na chorej stopy czterokrotnie bez odczuwania bólu.

Kiedy już doznał kontuzji kostki i cały ból i niedogodności może przynieść, jesteś zobowiązany do chcesz zrobić wszystko, co możliwe, aby uniknąć ponownego urazu.

Jest to naprawdę dobry pomysł, aby nosić wsparcia kostki, aby zwiększyć szanse na zapobieganie urazom i zachować swoją kostkę bezpieczne w przyszłości. Kostkę podpory są rodzajem produktu, który nigdy nie są często uważane dopóki nie jest za późno i nie było już uraz sportowy.

Jednakże, biorąc proaktywnego podejścia do zapobiegania urazom i korzystanie z pomocy kostki lub kostki klamra, można zmniejszyć ryzyko wystąpienia siedzieć na ławce rezerwowych.

Gemma Davison jest współwłaścicielem Firstaid4port, dostawcą internetowym pomocy produkty rehabilitacyjne pierwszy i fizjoterapii products.For Więcej informacji na temat urazów sportowych i podpór kostki i można również znaleźć więcej informacji na temat urazów stawu skokowego.

Artykuł napisany przez:

Author: tm-gaming.pl

Share This Post On