gry sportowe

gry sportowe Aby zapobiec tego typu hipoglikemii, pacjentów z cukrzycą insulinozależną należy przestrzegać następujących zasad:

•Monitorowanie insuliny ściśle – praca z lekarzem, aby dostroić tej kwoty zawsze równoważenia go z ilości / rodzaju spożywanych pokarmów, a poziom cukru we krwi.

•Plan posiłków – nie pominąć posiłek.

•Zawsze miej przy sobie zestaw ratunkowy, który obejmuje kilka kostek cukru i glukagonu.

•Identyfikowanie się jako cukrzyka – nosić bransoletkę powiadomienie medic lub naszyjnik. Zawsze niech ktoś wokół wiesz, że jesteś cukrzykiem, jeśli zaczniesz czuć się źle.

Dla chorych na cukrzycę insulino-zależnych, zwykle masz wystarczającą ilość przechowywanych glukozy w wątrobie, która zostanie wydana przez wydzielanie glukagonu kiedy twój spadki cukru we krwi. Będzie to wydać trochę więcej glukozy do krwi, nie musisz przechodzić na zewnątrz, aż można je ponownie. Nie należy jednak ignorować tych początkowych objawów niskiego cukru we krwi, dostać coś do jedzenia szybko.

Co jeszcze może być przyczyną Hipoglikemia?

Jak mówię moich pacjentów bez cukrzycy, którzy wydają się być często dotknięte epizodów hipoglikemii, istnieją inne czynniki i sytuacje, które mogą być przyczyną hipoglikemii, że powinieneś być świadomy. Zawierają:

•Niektóre leki: Niektóre leki przeciwdepresyjne, tj MAO (inhibitory monooxidase), chinina, aspiryna w ogóle. Jednak niektóre klasy antybiotyków (fluorochinolony takie jak Levaquin, lewofloksacyną Cipro Avelox) były również związane z zaburzeniami stężenia glukozy we krwi, jak również, głównie u pacjentów w podeszłym wieku z cukrzycą typu 2.

•Zaburzeń medycznych: Niektóre warunki mogą powodować umiarkowane do ciężkich hipoglikemii. Jednym z nich jest guz chromochłonny, duże słowo medyczne na małą guz nadnercza.
Artykuł napisany przez:

Author: tm-gaming.pl

Share This Post On