gry sportowe hokej na trawie

gry sportowe hokej na trawie Ponadto, należy pamiętać, aby grać, aby mocnych dziecka lub co on lub ona chce się uczyć. Jeśli on lub ona ma problem z wyjący w niewłaściwy sposób, na przykład, zachęcając go, aby brać udział w grze w chowanego może pomóc ograniczyć ten problem.

Dzieci z autyzmem często chcą być włączone do gier z non-autystycznych rówieśników, a więc to może pomóc w procesie uczenia się. W domu, koncentrują się na grach, które wymagają bliższego kontaktu z zaufanych członków rodziny. Na przykład, sprawiają, że gra się po pokoju, nie dotykając podłogi. Być może jedyną drogą w niektórych przypadkach należy przeprowadzić. Pamiętaj, że każde dziecko jest inne rozwojowo, więc pozostać w zgodzie z tym, jak trudne działania powinno być.

Gdy dziecko dojrzewa, może on lub ona chce być zaangażowany w zorganizowanych sportowych. To powinno być wspierane, ale starannie wybrać sport. Golf, baseball i innych sportów, które nie wiążą się z silną osobistą stymulacji sensorycznej mogą być lepsze dla dziecka niż coś takiego rozwiązania nożną. Jednak być otwarty na wszystkie możliwości. Pamiętaj, trener zespołu rozumie niepełnosprawności dziecka i jest chętny do pracy z nim.

W tym późniejszym etapie rozwoju, również kontynuować wspieranie działań edukacyjnych. Zmysłów gry działają dobrze do dalszego nauczania tych dzieci, ponieważ starsze podkreślić znaczenie właściwego zachowania, jak grasz w te gry. Korzystanie rzeczy jak balony z wodą w grach dziecko już cieszy się często jako zabawa dla dzieci z autyzmem. sobie sprawę, że autystyczne osoba ma problemy z widzeniem rzeczy z innego punktu widzenia. W związku z tym, mogą one być mniej prawdopodobne, aby cieszyć się grami, w których coś musi być trzymane w tajemnicy od innej osoby (jak go-ryba).

Ogólnie rzecz biorąc, ty i twoje dziecko potrzebuje rosnąć razem.Należy pamiętać, że chociaż on lub ona ma wiele szczególnych potrzeb, czasami dziecko musi być po prostu dziecko, jak również. Zachęcaj grać razem z pracy, i uświadomić sobie, że gry i zabawy dla dzieci autystycznych może spełniać dwa podstawowe elementy, umiejętności socjalizacji dla życia i nauczyć się korzystać z gry z rówieśnikami.

Zapisz się do Rachel Evansa bezpłatnym biuletynie Autyzmu, gdzie można znaleźć informacje na temat różnych rodzajów autyzmu i pomysłów na odpowiedniej aktywności autyzmu.

Artykuł napisany przez:

Author: tm-gaming.pl

Share This Post On