gry sportowe boks

gry sportowe boks

Objawy ADHD – Top Znaki dziecko może mieć ADHD

Jednym z najczęstszych pytań, które rodzice i nauczyciele pytają mnie jest „Jakie są objawy ADHD?”

To jest bardzo ważne pytanie. Rodzice chcą zrozumieć, że ich dziecko ma prawdziwy trudności w uczeniu się, czy nie.

zaniepokojeni ich dziecko jest ADD / ADHD, ponieważ niesie ze sobą również dyskusję leczenia i czy ich dziecko należy leczniczych Są również. Coraz więcej badań wychodzą na efektach ubocznych ADHD / ADD, a rodzice są zaniepokojeni. Lek należy unikać za wszelką cenę!

Wczesne objawy ADHD

Często dziecko zaczyna oznaki i objawy ADHD u elementarnych lat szkolnych, gdy objawy są niekorzystnego wpływu na wydajność w szkole. Większość specjalistów medycznych / zdrowotnych zgadzają się, że jest to trudne do zdiagnozowania dzieci młodszych niż 4 lub 5 lat, ponieważ typowe zachowanie w tym wieku jest o wiele bardziej Różnie niż starszych dzieci i może często zawierają funkcje, które są podobne do objawów ADHD.

DSM-IV

Według DSM-IV (który jest przewodnikiem dla specjalistów od zdrowia psychicznego, która zawiera wiele różnych mentalnych / zaburzeń fizycznych i kryteria diagnozowania ich) kluczową cechą ADHD jest trwałe wzór nieuważny, nadpobudliwe lub impulsywne zachowanie, które jest bardziej częstsze i ostrzejsze niż zwykle obserwuje się u pacjentów na porównywalnym poziomie rozwoju.

Musi być również jasne dowody, że objawy ADHD kolidować z rozwojem prawidłowym funkcjonowaniu społecznym, naukowym lub zawodowym. Według standardów zawodowych diagnozy, nadpobudliwe zachowanie może być wykazana przez wiercić lub „wijąc” w siedzibie własnej, ponieważ nie pozostając w pozycji siedzącej, kiedy oczekuje się, aby to zrobić, przez nadmierne bieganie lub wspinanie, kiedy w sytuacjach, gdy jest to uważane za nieodpowiednie.

Pre-dzieci w wieku szkolnym może wyświetlić tego typu zachowań w znacznie bardziej wyraźne stopniu w porównaniu z rówieśnikami tej samej wiekowych.
Artykuł napisany przez:

Author: tm-gaming.pl

Share This Post On