gry sportowe hokej

gry sportowe hokej

Zajęcia dla dzieci autystycznych

P. Proszę można zaoferować kilka propozycji zadaniowego i PE / Gry opcje dla dzieci autystycznych, że mogą zrobić w domu lub w szkole. Patrząc na dwóch grupach wiekowych tutaj 7 – 10 i 11-16.

A. Rodzice, nauczyciele i inni opiekunowie często się tak pochłonięci edukację i dostarczanie strukturę życia dzieci autystycznych, które zapominają, że przede wszystkim, on lub ona jest dzieckiem. Podobnie jak wszystkie inne dzieci w jego grupie wiekowej, twój autystyczne dziecko chce się bawić. Podczas gdy niektóre działania mogą nie być odpowiednie dla osób cierpiących na autyzm, istnieje wiele zabawnych gier do zabawy z dziećmi autystycznymi, z których wiele można je dostać zaangażowany z innymi lub pomagają im rozwijać umiejętności motorycznych lub społecznej, podczas gdy po prostu koncentrując się na mającą dobry czas.

gry sportowe hokej

Autystycznych dzieci w przedziale wiekowym elementarnej szkoły mogą wiele skorzystać z utworu. Nawet dzieci, które nie werbalnie komunikować się ze słowami można nauczyć się zanucić razem lub odtwarzać prostych instrumentów, takich jak bębnami i gwizdki. Korzystanie z dźwięków, które są powtarzalne i lyricshelps edukacyjnych dzieci z autyzmem nauczyć się lekcji szkolnych, ale także daje im ujście dla niektórych stymulacji sensorycznej, których potrzebują, jak krzyczy. Graj podążać za liderem z instrumentami, aby pomóc dzieciom skupić swoją uwagę i poprawić umiejętności socjalizacji.

W zależności od tego, jak starsze dziecko jest, on lub ona może również nie być w stanie uczestniczyć w regularnych gier z dzieciństwa, ale w dużym stopniu korzystają z nich, jak również tylko. Działania te, łącznie z tagiem i inne gry, można nauczyć się łatwiej niż myślisz. Trzymać się gry, w których dziecko autystyczne nie jest zmuszona do bliskiego kontaktu fizycznego z innymi dziećmi, ponieważ może to być szkodliwe dla osób z autyzmem.
Artykuł napisany przez:

Author: tm-gaming.pl

Share This Post On